Герб на Лясковец

Община Лясковец

официален сайт

Футболният отбор на Общинска администрация Лясковец се класира за полуфиналите на Каменица Фен Купа 2013 година 20.05.2013 Футболният отбор на Общинска администрация Лясковец се класира за полуфиналите на Каменица Фен Купа 2013 година Футболния отбор на Общинска администрация Лясковец се класира за полуфиналите на Каменица Фен Купа 2013 година, които ще се проведат на 08.06.2013 г. и 09.06.2013 г. в гр. Плевен, Градски стадион. До класирането се стигна след изиграването на две срещи. Първият двубой между община Лясковец и Търново Юнайтед завърши с победа 2:1 като победното попадение падна едва в края на второто полувреме. Във втория двубой община Лясковец срещна Чери Бери, като този двубой трябваше да реши кой от двата съперника ще продължи в следващата фаза в турнира на Каменица Фен Купа 2013 година. Двубоят бе равностоен и през двете полувремена, а опасностите се редуваха и пред двете врати. В редовното време мачът завърши 0:0 и така се стигна до изпълнението на дузпи, които трябваше да решат класирането на някои от двата тима. При изпълнението на дузпите отборът на община Лясковец надделя с 2:1 и така с постигнатия успех заслужено продължава в следващия етап на футболния турнир.